Przeciski bez rozkopywania
realizujemy na terenie całej PolskiPrzeciski

Dzięki wykorzystaniu metody przecisków możliwe jest wykonanie przejść bez przymusu rozkopywania różnego rodzaju przeszkód terenowych, w tym: jezdni , chodników , torów kolejowych i tramwajowych, terenów zielonych, rowów, cieków wodnych, innych elementów.
Należy zaznaczyć, że przeciski nie powodują niszczenia otaczającego nas środowiska naturalnego, nie wpływają na zakłócenia ruchu pojazdów, a przede wszystkim pozwalają wyeliminować koszty związane z naprawą nawierzchni. Mogą być wykonywane w płaszczyźnie poziomej bądź pod dowolnie wybranym kątem.


Technologia ta bazuje na wprowadzeniu specjalnego cylindrycznego urządzenia, które nazywane jest potocznie „kretem” do gruntu. Jest ono napędzane pneumatycznie. Porusza się do przodu, jednocześnie zagęszczając ziemię wokół siebie co powoduje powstawanie otworu, przez który wciąga się rurę.

Po zakończeniu tego procesu do otworu wbija się kolejne odcinki rury, które w trakcie posuwania się naprzód nabierają ziemię do wewnątrz. Następnie grunt usuwany jest z rury przy wykorzystaniu sprężonego powietrza bądź też mechanicznie.

Do naszych usług zalicza się wykonywanie przecisków z wykorzystaniem stalowych rur o średnicach 60-1200 mm specjalistycznymi „kretami” marki TRACTO-TECHNIK:

Gigant, Herkules i Kolos.

zadzwoń do nas i zapytaj


Przedsiębiorstwo Techniczno Usługowe
RADEXPOL

54-103 Wrocław
ul. Brodzka 10 a


sekretariat@radexpol.pl
+48 71 353 39 03

Copyright © 2024 Strona internetowa

Design by Graff